ons team

met een passie voor hun vakgebied

recruitment

Aniël de Bruijn
Aniël de Bruijn
talent manager
+31 (0)6 46 75 67 89
Linkedin a.debruijn@rvdb.nl
Bob Smits
Bob Smits
manager recruitment & interim
+31 (0)88 55 21 222
Linkedin b.smits@rvdb.nl
Caroline van 't Pad Bosch
Caroline van 't Pad Bosch
recruitment assistant
+31 (0)88 55 21 283
Linkedin c.vantpadbosch@rvdb.nl
Christel Cheung
Christel Cheung
senior recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 224
Linkedin c.cheung@rvdb.nl
Fleur van Veen
Fleur van Veen
corporate recruiter
+31 (0)88 55 21 243
Linkedin f.vanveen@rvdb.nl
Ginger van Room
Ginger van Room
recruitment assistant
+31 (0)88 55 21 205
Linkedin g.vanroom@rvdb.nl
Henk Looman
Henk Looman
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 238
Linkedin h.looman@rvdb.nl
Irene Beekmans
Irene Beekmans
senior interim consultant
+31 (0)88 55 21 203
Linkedin i.beekmans@rvdb.nl
Jurriën Kamerbeek
Jurriën Kamerbeek
talent manager
+31 (0)88 55 21 209
Linkedin j.kamerbeek@rvdb.nl
Liselot Vrencken
Liselot Vrencken
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 208
Linkedin l.vrencken@rvdb.nl
Maaike Westland
Maaike Westland
talent manager
+31 (0)88 55 21 225
Linkedin m.westland@rvdb.nl
Marcelle Stiens
Marcelle Stiens
senior recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 211
Linkedin m.stiens@rvdb.nl
Martina van Middelkoop
Martina van Middelkoop
recruitment assistant
+31 (0)6 25 63 39 01
Linkedin m.vanmiddelkoop@rvdb.nl
Milou Koreman
Milou Koreman
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 216
Linkedin m.koreman@rvdb.nl
Nadia Taadou
Nadia Taadou
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 226
Linkedin n.taadou@rvdb.nl
Nienke Sinnaeve
Nienke Sinnaeve
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 237
Linkedin n.sinnaeve@rvdb.nl
René Jansen
René Jansen
senior recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 229
Linkedin r.jansen@rvdb.nl
Rick van den Bosch
Rick van den Bosch
recruitment consultant
+31 (0)88 55 21 223
Linkedin r.vandenbosch@rvdb.nl

de rvdb selectie

Aafke Rohaan
Aafke Rohaan
hr interim professional
+31 (0)6 13 12 33 72
Linkedin a.rohaan@rvdb.nl
Annabel van der Linden
Annabel van der Linden
hr interim professional
+31 (0)6 27 02 26 82
Linkedin a.vanderlinden@rvdb.nl
Anne van der Ster
Anne van der Ster
hr interim professional
+31 (0)6 15 33 16 14
Linkedin a.vanderster@rvdb.nl
Annemarie de Jonge
Annemarie de Jonge
hr interim professional
+31 (0)6 83 22 19 62
Linkedin a.dejonge@rvdb.nl
Annet Weidema
Annet Weidema
hr interim professional
+31 (6) 13 12 35 81
Linkedin a.weidema@rvdb.nl
Berndt Woest
Berndt Woest
hr interim professional
+31 (0)6 25 02 11 48
Linkedin b.woest@rvdb.nl
Boaz Saam
Boaz Saam
hr interim professional
+31 (0)6 39 78 28 10
Linkedin b.saam@rvdb.nl
Candice Dolce
Candice Dolce
hr interim professional
+31 (0)6 46 75 67 90
Linkedin c.dolce@rvdb.nl
Daan van den Hoek
Daan van den Hoek
hr interim professional
+31 (0)6 35 12 27 79
Linkedin d.vandenhoek@rvdb.nl
Elsemarijn Mudde
Elsemarijn Mudde
recruitment interim professional
+31 (0)6 15 45 77 72
Linkedin e.mudde@rvdb.nl
Elsemieke Sprangers
Elsemieke Sprangers
hr interim professional
+31 (0)6 15 26 35 79
Linkedin e.sprangers@rvdb.nl
Florine Gregory
Florine Gregory
hr interim professional
+31 (0)6 21 42 00 79
Linkedin f.gregory@rvdb.nl
Froukje de Visser
Froukje de Visser
hr interim professional
+31 (0)6 46 02 39 35
Linkedin f.devisser@rvdb.nl
Glenn Gould
Glenn Gould
hr interim professional
+31 (0)6 15 56 40 53
Linkedin g.gould@rvdb.nl
Gwendalin van Dijck
Gwendalin van Dijck
hr interim professional
+31 (0)6 52 67 40 55
Linkedin g.vandijck@rvdb.nl
Hans Knook
Hans Knook
hr interim professional
+31 (0)6) 11 37 90 28
Linkedin h.knook@rvdb.nl
Helmi Boerkamp
Helmi Boerkamp
hr interim professional
+31 (0)6 15 62 76 25
Linkedin h.boerkamp@rvdb.nl
Ilse Herbrink
Ilse Herbrink
hr interim professional
+31 (0)6 15 17 76 40
Linkedin i.herbrink@rvdb.nl
Ilse Kamstra
Ilse Kamstra
junior recruitment interim professional
+31 (0)6 29 02 85 84
Linkedin i.kamstra@rvdb.nl
Ineke Hofstee
Ineke Hofstee
hr interim professional
+31 (0)6 51 34 82 59
Linkedin i.hofstee@rvdb.nl
Jaap Trouw
Jaap Trouw
hr interim professional
+31 (0)6 21 14 08 37
Linkedin j.trouw@rvdb.nl
Jetty Hoogenboom
Jetty Hoogenboom
hr interim professional
+31 (0)6 21 29 41 01
Linkedin j.hoogenboom@rvdb.nl
Jip Veelenturf
Jip Veelenturf
hr interim professional
+31 (0)6 21 67 35 70
Linkedin j.veelenturf@rvdb.nl
Joyce Morsink
Joyce Morsink
junior hr interim professional
Linkedin j.morsink@rvdb.nl
Julia de Vries
Julia de Vries
hr interim professional
+31 (0)6 15 42 54 62
Linkedin j.devries@rvdb.nl
Julie Hurks
Julie Hurks
hr interim professional
+31 (0)6 15 30 62 84
Linkedin j.hurks@rvdb.nl
Laura Steenman
Laura Steenman
junior hr interim professional
+31 (0)6 11 28 17 53
Linkedin l.steenman@rvdb.nl
Malissa Voordenhout
Malissa Voordenhout
hr interim professional
+31 (0)6 54 23 20 81
Linkedin m.voordenhout@rvdb.nl
Manouk Essen
Manouk Essen
hr interim professional
+31 (0)6 15 26 50 02
Linkedin m.essen@rvdb.nl
Marcella van den Heuvel
Marcella van den Heuvel
hr interim professional
+31 (0)6 57 99 80 53
Linkedin m.vandenheuvel@rvdb.nl
Marlouke Stofkooper
Marlouke Stofkooper
hr interim professional
+31 (0)6 44 20 26 78
Linkedin m.stofkooper@rvdb.nl
Merel Nettekoven
Merel Nettekoven
recruitment interim professional
+31 (0)6 11 22 61 01
Linkedin m.nettekoven@rvdb.nl
Merel Vonk
Merel Vonk
hr interim professional
+31 (0)6 15 14 34 57
Linkedin m.vonk@rvdb.nl
Michelle Huising
Michelle Huising
hr interim professional
+31 (0)6 13 74 83 62
Linkedin m.huising@rvdb.nl
Myrna Penning
Myrna Penning
hr interim professional
+31 (0)6 25 64 03 11
Linkedin m.penning@rvdb.nl
Nicolien Haarman
Nicolien Haarman
hr interim professional
+31 (0)6 13 29 90 96
Linkedin n.haarman@rvdb.nl
Nienke Tolboom
Nienke Tolboom
hr interim professional
+31 (0)6 12 77 47 19
Linkedin n.tolboom@rvdb.nl
Nina Versteijnen
Nina Versteijnen
hr interim professional
+31 (0)6 25 51 08 08
Linkedin n.versteijnen@rvdb.nl
Renee van Middelkoop
Renee van Middelkoop
junior hr interim professional
+31 (0)6 15 52 07 34
Linkedin r.vanmiddelkoop@rvdb.nl
Ruud Versteeg
Ruud Versteeg
hr interim professional
+31 (0)6 50 25 54 12
Linkedin r.versteeg@rvdb.nl
Sanne Cransberg
Sanne Cransberg
hr interim professional
+31 (0)6 13 12 31 20
Linkedin s.cransberg@rvdb.nl
Saskia Teulings
Saskia Teulings
recruitment interim professional
+31 (0)6 11 45 67 29
Linkedin s.teulings@rvdb.nl
Sharina Gerritsen
Sharina Gerritsen
hr interim professional
+31 (0)6 15 17 88 43
Linkedin s.gerritsen@rvdb.nl
Stephanie van Doesburg
Stephanie van Doesburg
hr interim professional
+31 (0)6 29 73 22 46
Linkedin s.vandoesburg@rvdb.nl
Suzanne de Haan
Suzanne de Haan
hr interim professional
+31 (0)6 25 64 03 10
Linkedin s.dehaan@rvdb.nl
Tirza Rigter
Tirza Rigter
hr interim professional
+31 (0)6 13 12 35 79
Linkedin t.rigter@rvdb.nl
Veerle 't Gilde
Veerle 't Gilde
hr interim professional
+31 (0)6 23 10 52 24
Linkedin v.gilde@rvdb.nl
Vivian Damke
Vivian Damke
hr interim professional
+31 (0)6 35 12 13 71
Linkedin v.damke@rvdb.nl

consultancy & development

Erik Hornman
Erik Hornman
individuele coaching, teamcoaching; hrm en organisatie ontwikkeling
+31 (0)6 42 01 93 99
Linkedin e.hornman@rvdb.nl
Eveline Marcus
Eveline Marcus
coach, consultant
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin e.marcus@rvdb.nl
Isabelle Schmeets
Isabelle Schmeets
coaching, counseling, supervisie, intervisie
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin i.schmeets@rvdb.nl
Katja van Honschooten
Katja van Honschooten
talent & development coördinator
+31 (0)88 55 21 255
Linkedin k.vanhonschooten@rvdb.nl
Lianne Sol
Lianne Sol
hr talent development, coaching & training
+31 (0)88 55 21 219
Linkedin l.sol@rvdb.nl
Lineke Woudhuizen
Lineke Woudhuizen
hr development coordinator
+31 (0)88 55 21 232
Linkedin l.woudhuizen@rvdb.nl
Maaike de Wit
Maaike de Wit
manager hr talent & development
+31 (0)88 55 21 215
Linkedin m.dewit@rvdb.nl
Maarten de Haas
Maarten de Haas
senior consultant
+31 (0)6 51 18 74 80
Linkedin m.dehaas@rvdb.nl
Majella Schmeink
Majella Schmeink
senior legal consultant
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin m.schmeink@rvdb.nl
Marianne Verhagen
Marianne Verhagen
MfNregister mediator
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin m.verhagen@rvdb.nl
Meike Karsten
Meike Karsten
hr talent development, coaching & (co)training
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin m.karsten@rvdb.nl
René Huurdeman
René Huurdeman
trainer en teamcoach
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin r.huurdeman@rvdb.nl

en natuurlijk

Bo van Rijsingen
Bo van Rijsingen
+31 (0)6 15 37 76 32
Linkedin b.vanrijsingen@rvdb.nl
Fatima el Berkaoui
Fatima el Berkaoui
assistant hr consultancy
+31 (0)88 55 21 221
Linkedin f.elberkaoui@rvdb.nl
Isabelle Winkler
Isabelle Winkler
marketing & communicatie assistant
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin i.winkler@rvdb.nl
Iwka Posthuma
Iwka Posthuma
facilitair medewerker
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin i.posthuma@rvdb.nl
Karla Vorst
Karla Vorst
bureaumanager
+31 (0)88 55 21 210
Linkedin k.vorst@rvdb.nl
Manon van Hoesel
Manon van Hoesel
managing consultant
+31 (0)88 55 21 202
Linkedin m.vanhoesel@rvdb.nl
Michiel van Asbeck
Michiel van Asbeck
algemeen directeur
+31 (0)88 55 21 201
Linkedin m.vanasbeck@rvdb.nl
Mina Ben Ali Ahlaq
Mina Ben Ali Ahlaq
office assistant
+31 (0)88 55 21 200
Linkedin m.benaliahlaq@rvdb.nl
Simone van Veen
Simone van Veen
marketing & communicatie consultant
+31 (0)88 55 21 227
Linkedin s.vanveen@rvdb.nl